Äripäev • 22 mai 2018

Reform tellis Rosimannuse firmalt strateegilist nõustamist

Rain Rosimannus  Foto: Postimees/Scanpix

Reformierakonnale pakkusid aastaid kommunikatsiooniteenust erakonna liikmete Rain Rosimannuse ja Martin Kuke osalusega firmad, kirjutab Eesti Päevaleht.

„Vastab tõele, et tollane peasekretär Martin Kukk tahtis, et ma teeksin erakonna strateegilise kommunikatsiooni jaoks vajalikku toetavat taustatööd – analüüsiksin, konsulteeriksin uuringute tellimisel, aitaksin mõningaid tekste kirjutada ja muud sellist,” kinnitas Rain Rosimannus väljaandele.

 

Rosimannuse sõnul sõlmiti Reformierakonna ja OÜ Info- ja Analüüsiteenused vaheline leping 2015. aasta juunis, see jätkus ka uue peasekretäri Reimo Nebokatiga ja lõppes 2016. aasta detsembris.

Kokku maksis Reformierakond OÜ-le Info- ja Analüüsiteenused suurusjärgus 92 000 eurot ja see summa klapib ka ettevõtte majandusaasta aruandega, kirjutab Eesti Päevaleht.

Rosimannusele kuulunud nõustamisteenuseid osutanud OÜ Info- ja Analüüsiteenused loodi 2015. aasta mais, 2017. aasta mais teatas firma otsusest tegevus lõpetada. Ühe töötajaga mikroettevõtja teenis nii 2015. kui ka 2016. aastal müügitulu keskmiselt 4000 eurot kuus. Rosimannus on varem firma lõpetamist avalikkuses põhjendanud sellega, et otsustas sulgeda kõik ettevõtted, mis enam sisuliselt ei tegutse. 

Loe lähemalt tänasest Eesti Päevalehest.

Hetkel kuum