Võrguhalduri Eleringi suurhanke tähtaeg, millega tellitakse 500 megavati jagu uusi elektrijaamu, lükkus jälle edasi, sest Eesti Gaasi nörritas liitumistingimuste hiline avaldamine.
Narva gaasielektrijaama ehitamiseks ja põlevkivijaama ümberehitamiseks ning suursalvestiteks annab valitsus Eesti Energiale 100 miljonit eurot omakapitaliks.
Riias asuva ärikeskuse Preses Nama Kvartāls arendaja AS PN Project kuulutas välja oma võlakirjaprogrammi viienda emissiooni, pakkudes investoritele tagatud võlakirjadega 10% aastaintressi poolaastaste kupongimaksetega. Ärikeskuse ehitus on nüüdseks ületanud poole teekonnast ning ka vajalikust finantseeringust on pool kaasatud. Emissioonist laekuvat raha kasutatakse eelkõige olemasolevate võlakirjade refinantseerimiseks ning ehitustööde rahastamiseks.