Rivo Sarapik • 1. august 2016 kell 8:30

"Äripäev eetris": juuli hitid ehk rikkaks saamise valem

Äripäeva veebiraadio Äripäev Eetris Juuli parimad palad rääkisid rikkamaks saamisest.  Foto: Scanpix/Reuters

Äripäeva veebiraadio Äripäev Eetris juulikuu parimad palad rääkisid sellest, kuidas saada rikkamaks. Siin on viis saadet, mida kindlasti kuulama peab.

Juuli saadete kangelased olid Jaak Roosaare, kelle intervjuud olid kuu kolm kõige kuulatumat saadet. Lisaks neile pälvisid tähelepanu populaarsesse ühisrahastusse Bondora investeerimine ning ettevõtja, kes väikest palka ei maksa. Toome ära juuli viis kõige kuulatumat saadet, mida tasub kuulata.

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris või lisada lemmikuks aadressil www.soundcloud.com/aripaev-eetris. Siis jõuavad uued saated automaatselt kohale.

Samuti saab “Äripäev eetris” podcast'i tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida.

Eesti silmapaistvamaid väikeinvestoreid, 25aastasena miljonäriks saanud Jaak Roosaare selgitab, kuidas teenida kuus 25 000 eurot, seejuures lillegi liigutamata.

Mida õppis Jaak Roosaare eelmisest kriisist, kuidas suhtub täna kokkuvarisemise ennustajate juttudesse ning kuidas ta järgmiseks hävinguks valmistub, on saate teemad.

Teiselt pensionisambalt maksab oodata vaid lisa, mitte põhisissetulekut pensionipõlves. Jaak Roosaare selgitab, miks ta Tuleva tegemistega liitus ning kuidas omale magus pension tagada.

Eesti populaarseima ühisrahastusplatvormi Bondora juht Pärtel Tomberg selgitab, mis juhtub ühisrahastusega kriisis ning milleks peaksid investorid valmis olema.

Kui kõrget palka maksta ei saa, siis pole antud äriga mõtet tegeleda, selgitab intervjuus Eesti juhtival majanduskonverentsil Äriplaan 2017 esinev bussiärimees Hugo Osula.

Hetkel kuum