Pille Ivask • 18. detsember 2017 kell 20:06

Elon Musk nimetas transpordieksperti idioodiks

Elon Musk  Foto: EPA

Tesla just Elon Musk on põhjustanud säutsukeskkonnas Twitter üksjagu pahandust, kui väitis, et transpordiekspert Jarrett Walker on idioot.

Nimelt kommenteeris Musk ühel hiljutisel üritusel ühistransporti ning nimetas seda “üheks igaveseks nuhtluseks”, kirjutab MarketWatch. “Ja seetõttu kõigile see (ühistransport – toim) ei meeldigi. Punt võõraid on üheskoos, kellest üks võib olla näiteks sarimõrvar. Sellepärast inimestele individuaalne transport meeldibki, sest sa saad minna sinna, kuhu sa tahad ja millal tahad,” väitis Musk.

Transpordispets Jarrett Walker säutsus seepeale Twitteris, et Muski plaanitavad ülikiired liikumisviisid, näiteks kookonid, kus igaüks saab liikuda kuhu soovib ning seda teistest eraldi, on võimalik vaid rikaste maailmas ning tegu pole teostatava ideega.

Musk säutsus seepeale, et Walker on “idioot”.

Pärast kahte seesugust säutsu läks Twitteris lahti verbaalne möll – inimesed jagunesid sisuliselt kahte lehte: oli neid, kes nõustusid Walkeriga kui ka neid, kes leiavad, et Muski plaanid on teostatavad ning mõelda tulebki suurelt, et saavutada progress transpordisektoris.

Walker on oma mõttekäiku hiljem Twitteris ka laiendanud.

Hetkel kuum