Kullafond. Pavel Botšarov: ainult rumal vihkab rahvust
Eesti Vabariigi aastapäeva eel toome kuulajatani kordussaate möödunud aasta märtsist. "Läbilöögi" saates rääkis toona muusik ja näitleja Pavel Botšarov eestlastest ja venelastest, vihast ja kodakondsusest, depressioonist ja loomingust.
Pavel Botšarov ütleb saates “Läbilöök”, et mitmed ta sõbrad ei taotle põhimõtte pärast Eesti kodakondsust.
Butšarov nentis saates, et ainult rumalad inimesed vihkavad kogu rahvust. Aastate eest Eesti kodakondsuse taotlenud Botšarov ütleb, et selle taotlemine on ambitsiooni küsimus.
Ansambli 5MIINUST ridadest võib leida nii mõnegi investori, kes paigutab vara nii börsidele kui ka krüptovaradesse. Sir Lancelot on eelmise aasta algusest teeninud portfelliga üle 65% tootlust.
Hõbe on tänavu hinnatõusult kullale alla jäänud, sest investorid otsivad kullas geopoliitiliste pingete, kaubandussõja ja majanduslanguse riskide vastu kaitset. Samas püsib hõbeda tööstuslik nõudlus tugev ja tänavu on oodata turul suurt puudujääki, mis toetab hinda ka edaspidi.