24. juuli 1997 kell 22:00

Otepääle teine tänapäevane majutuskoht

Uue hotelli rajamiseks kulutas AS Regel ligi 10 miljonit krooni. «Esialgu majandame hotelli ise, aga tulevikus on kavatsus ühineda mõne hotelliketiga,» ütles ASi Regel omanik Madis Mutso.

Põhiliselt Venemaal ehitav AS Regel ostis endise Tartu katseremonditehase puhkekompleksi 300 000 krooni eest paar aastat tagasi. Uues hotellis on 18 kahekohalist tuba, kaks sauna ja kaminaga sviiti, 60 kohaga restoran, konverentsisaal 30 inimesele, kaks sauna, lainemasinaga bassein ja laste mängutuba.

«Sportlastele mõeldes on neljas toas miniköök, igas toas on riiete kuivatamise ruum ja kõigil hotelli külastajatel on oma suusavarustus võimalik paigutada spetsiaalsesse suusakappi,» ütles Saksamaal hotellindust õppinud peaadministraator Pille Oosalu. Tema sõnul pandi hotellile nimeks Väike Bernhard seetõttu, et hoone asub mäenõlval ja vaade võiks pisut meenutada ?veitsi, kus asub hotell Suur Bernhard.

Otepää suurima majutuskoha, Pühajärve puhkekodu haldaja tahab180 majutuskohaga puhkekodust samuti tänapäevatasemel hotelli teha. Esialgu seisab ettevõtmine ametiühingute keskliidu kui puhkekodu omaniku otsuse taga.

«Kui ametiühingute keskliit oma nõusoleku annab, moodustame Pühajärve puhkekodu haldamiseks ühisfirma, kuhu tuleks keskliit oma varaga, investor rahaga ja praegune rentnik AS Pühajärve Puhkekodu,» ütles puhkekodu direktor Jüri Kork. Tema sõnul võiks puhkekodust saada kahetärnihotell.

Hetkel kuum