20. jaanuar 1998 kell 22:00

Sunset Club läheb IS Music Groupi kätte

Sunset Clubi haldav AS Rand sõlmis eellepingu ööklubi kõikide aktsiate müügiks meelelahutusärimehe Lauri Laubre firmale IS Music Group.

IS Music Group sõlmis eellepingu juba 9. jaanuaril ning peab praeguste omanikega Sunset Clubi ostu-müügilepingu sõlmimise üle läbirääkimisi, ütles ettevõtte esindaja.

«Ostu-müügilepingu sõlmimine võib tõenäoliselt toimuda veebruari alguses,» ütles ASi Rand juhatuse esimees Margus Kangur ajalehele Pärnu Postimees.

Sunset Clubi aktsionärid otsustasid klubi müüa, sest see vajab veel pikka aega investeerimist ning aeg, mil aktsionärid võiksid hakata dividende saama, pole käega katsutav, märkis Kangur.

Ööklubi ostmisega laiendab IS Music Club oma tegevusgeograafiat ja turuosa. IS Music Groupi tütarfirma IS Muusikaklubide AS opereerib klubiga Africa Haapsalus ja Dekoltee Tallinnas.

Praegu on ASi Rand omanikeks aktsiaseltsid Gustaf, TSM Investeeringud, Riverside International, Illuminate Enterprises Ltd, Thulema, Barkham Investment, Melarg, Kanpol ja Videomat Mängud ning eraisikutena veel Margus Kangur, Jüri Poltan ja Sven Nuutmann. BNS

Hetkel kuum