9. märts 1998 kell 22:00

Lauri Laubre kujundab firma ümber

Lauri Laubre põhjendas raadiojaama müüki sellega, et IS Music Groupil pole vaja osalust mõnes meediakanalis. «Tegemist on väga terava konkurentsiga ning raha, mida me meediast teenisime, tuli väga raskelt,» lausus Laubre.

Laubre rääkis, et raadiojaama müük on alles käivitunud ja ta pole töölepingut ühegi töötajaga veel lõpetanud. Ta lisas, et raadiotegijad peavad hakkama edaspidi teisel aadressil tööl käima ja kui mõnele töötajale see ei meeldi, tuleb tal midagi muud endale leida.

Laubre eitas kuuldusi, et ööklubi Dekoltee on finantsraskustes. Suveks läheb klubi tema sõnul remonti, et sügiseks uus nägu saada. Laubre ütles, et edaspidi muutub klubi funktsionaalsus ja ööklubis olevad restoran ja kasiino muutuvad iseseisvamaks.

Et IS Music Groupil läheb hästi, näitab Laubre sõnul seegi, et firma ostis ASilt Sunset Holding Pärnu klubi Sunset. Laubre ütles, et ei avalikusta poolte kokkuleppel tehingu maksumust. Sunsetiga seotud tulevikuplaane ei soovinud ta avaldada.

Klubi Hollywood juhatuse liige Priit Rebane ütles, et ta ei oska konkurendi majanduslikku olukorda objektiivselt kommenteerida. «See on minu subjektiivne arvamus, et inimesi käib pärast Hollywoodi taasavamist Dekoltees vähem ja mingi osa paremaid kliente oleme endale saanud, kuid ei oska öelda, kui palju,» rääkis Rebane.

IS Music Group korraldas eelmisel suvel Tallinna lauluväljakul Michael Jacksoni kontserdi ja kavatseb sel suvel Eestisse tuua ansambli Rolling Stones.

Hetkel kuum