16. september 1998 kell 22:00

Odaval toolil on oma koht

Augusti juhitoolide müük oli mõneti väiksem kui kevadel ja suve alguses. Olgugi et liider on jäänud samaks, müüs ta nii mais kui juunis juhitoole rohkem kui augustis. Tabeli järgmised kohad on olnud kuude lõikes eri firmade käes, ent üldtendentsina on märgata, et numbrid on muutunud väiksemaks. Muidugi ei käi see iga firma kohta.

Selle kuu juhitoolide tabeli kolmandale kohale asetusid kvaliteetsed ja kallid toolid, olgugi et vahe odavamatega on märgatav.

See, et üha sagedamini kohtab tabeli tipupoole kallimaid marke, näitab tõenäoliselt stabiliseerumistrende ühiskonnas. Nimelt arvestab praktiline meel alati ühe või teise investeeringu mõttekusega. Kui inimene loob pikajalise, püsiva ja stabiilsust taotleva firma, siis on tal vaja ka vastavaid toole. Kui taotletakse kiiret kasu, mitte niivõrd stabiilsust, võivad ka toolid ajutisemad olla. Hetkeks, mil nad katki minema hakkavad, vahetab uus rentnik või omanik nad niikuinii välja.

Enam pole kasumid projektidelt nii kiired tulema. Investeeringud nõuavad äratasumiseks aega. See aeg tuleb aga millelgi istuda. Ning see on üsna suur osa ööpäevast.

Hetkel kuum