Viktoria Korpan • 29. november 2002 kell 13:52

Radiolinja pakettide Kolmikpoint ja Partner omavahelised kõned 1,95 kr minut

Radiolinja pakub pakettide Kolmikpoint ja Partner omavahelisi kõnesid hinnaga 1,95 krooni minut, teatas ettevõte.

Radiolinja Eesti võimaldab alates detsembrikuust peredele ja väikefirmadele suunatud Kolmikpoint ja Partner kõnepakettide kasutajatel võtta omavahelisi kõnesid lühinumbritega, makstes ööpäevaringselt 1,95 krooni.

Lühinumber tuleb vastavatesse pakettidesse liitunutel või kuulujatel lisateenusena avada, misjärel saab numbrile helistades soodushinnaga rääkida.

Senini on mobiilioperaatorid lühinumbrite kasutamist lubanud ainult keskmistele ja suurematele äriettevõtetele, Radiolinja teeb lühinumbritega valimise ja omavahelised sooduskõned uudse lahendusena võimalikuks nii peredele kui väikefirmadele.

Ainsa perepaketina on Kolmikpoint poolteise aasta jooksul võimaldanud kuni kolmel liitujal kasutada ühist, 69 kroonist kuumakset.

Kui arvestada eraisikutest püsiklientidele pakutavat ühiselt kogutavate boonuspunktide ja allahindluste võimalusi, on tegemist soodsaima ja mugavaima perede helistamisvõimalusega Eestis.

Partner on väikefirmadele ja eraettevõtjatele suunatud kõnepakett, kus kuni neljale liitujale kehtivad soodsamad kõnehinnad äriajal ja ühtne kuumakse 188 krooni.

Hetkel kuum