CV Keskus omandas koos LHVga Eesti suurima kinnisvaraandmebaasi

25. august 2004, 14:34

Läinud nädalal omandasid CV Keskus ja investeerimispank LHV Eesti suurima kinnisvarakuulutuste veebilehe .

Tehingu kolmandaks osapooleks oli Aare Kilp omanduses olev OÜ Interinx, kes on lehekülje looja ja arendaja olnud algusest peale.

Kinnisvaraveb on tegutsenud Eesti turul juba aastast 1998 ning selle klientideks on praktiliselt kõik Eesti kinnisvarafirmad. Andmebaas sisaldab jooksvalt üle 13000 kuulutuse kõikidest kinnisvarakategooriatest, alates korteritest ja majadest, lõpetades äripindade ja kruntidega. Samuti on eraisikutel võimalus oma kuulutusi lisada kiirelt ja mugavalt, tasudes selle eest SMS lühisõnumi abil.

'Praegune Kinnisvaraveb on oma koha Eesti turul kinnistanud. Sellest hoolimata käib juba tegelikult täiesti uuel platvormil, uue sisu ja teenustega lehe loomine, millega loodame välja tulla lähikuudel' ütles Kinnisvaravebi haldava osaühingu Diginet juhatuse liige Raivo Hein. 'Uus leht saab olema värav, kust maaklerid ja nende kliendid saavad toimetada kõik toimingud, mida tehakse kinnisvaratehingutega seoses.'

'Toome turule korraliku tööriista, mis rahuldab kõiki kasutajaid ja mille sarnast praeguses Eesti internetikeskkonnas veel ei eksisteeri. Peamiseks märksõnadeks saab olema komplekssus ja täislahendused üle veebi' lisas Hein.

CV Keskuse ärijuhina lisas Hein, et selle ostuga on CV Keskusest saamas üks suurimaid veebifirmasid Eestis. Lisaks www.cvkeskus.ee lehele on nende hallata analoogsed lehed Lätis, Leedus, Tsehhis, Slovakkias, Rumeenias ja Poolas, lähikuudel avatakse esimene tööportaal ka Lääne-Euroopas - Hollandis. Samuti haldab CV Keskus ka suurimat oksjonikeskkonda Eestis osta.ee-d ning marketingi ja reklaamifirmat Bulls Eesti. Ettevõtte gruppi firmade selle aasta eeldatav kogukäive saab olema üle 1 miljoni Euro.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing