Tallinna kolmandasse ettevõtlusinkubaatorisse saab kandideerida septembri lõpuni

25. august 2004, 10:32

Kopli Ametikooli hoone ruumides avatakse täna linna kolmas ettevõtlusinkubaator, kuhu saab kandideerida septembri lõpuni.

Linna kolmandaks ettevõtlusinkubaatoriks renoveeriti Raepressi teatel Kopli Ametikooli kolmas korrus. 770 ruutmeetrise inkubaatori rajamisse investeeriti 5,5 miljonit krooni.

Kopli Ettevõtlusinkubaatori asukakohtadele saab kandideerida kuni 30. septembrini.
Kopli Ettevõtlusinkubaatoris on 68 töökohta umbkaudu 30 ettevõttele, hetkel on lepingud sõlmitud kuue firmaga, kus kokku 13 töökohta, tõsist huvi inkubaatorikoha vastu on üles näidanud veel seitse firmat.

Lisaks möbleeritud, arvuti ja lauatelefoniga varustatud ruumidele asub inkubaatori nõupidamisteruum, köök ja sekretäri-vastuvõturuum. Alustavaid ettevõtjaid nõustab kohapeal projektijuht, kasutada saab ka sekretäriteenuseid.

Esimene ettevõtlusinkubaator avati Mustamäel 2002. aasta septembris ning mahutab üheksa ettevõtet, teine inkubaator avati Lasnamäel Dvigateli peahoones mullu maikuus ning annab praegu peavarju viiele väikefirmale.

Väikeettevõtluse projektijuhi Anu Lõhmuse sõnul on uue inkubaatori asukakohtadele kandideerima oodatud kõik, kel on huvi ettevõtlusega alustada.

Taotlemiseks tuleb täita <#taotlusankeet=http://www.tinc.ee/failid/taotlusankeet.doc>, mille tähtsaim osa on äriidee kirjeldus ja esialgsed finantskalkulatsioonid (vajadusel nõustatakse taotluse täitmist). Täidetud ja välja trükitud taotlus tuleb tuua linnavalitsuse (Vabaduse väljaks 7) I korrusel asuvasse ettevõtja infopunkti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing