EPL: Uuel spordiennustuse pakkujal pole vajalikke lube

15. september 2004, 09:21

Eestisse laienes hiljuti rahvusvaheline internetiennustus www.Bet24.com. Samas väidab rahandusministeerium, et uus tegija sisenes turule illegaalselt.

Bet24.com on veebileht, mis võimaldab interneti teel ennustada spordivõistluste, eeskätt jalgpallimat?ide tulemusi, seisab eestikeelse veebilehe tutvustuses.

Bet24.com-i omanikuks on Bet24Ltd, mille rajas taanlane Holger Kristiansen. Nüüd on ettevõte seadnud eesmärgi laieneda uutele turgudele.

?Ma loodan, et suudame pakkuda eestlastele huvitavat võimalust sporditulemusi ennustada,? ütles Kristiansen Eesti Päevalehele. Et pälvida siinsete spordiennustajate huvi uue võimaluse vastu, pakub Bet24 uutele liitujatele 250 krooni suurust ?stardiraha?, millega on võimalik panuseid teha.

Suurim summa, mida on Bet24 kaudu võimalik päevas võita, ulatub 50 000 Taani kroonini (üle 100 000 Eesti krooni).

Rahandusministeerium leiab, et uue spordiennustusfirma tulek Eesti turule on illegaalne. Seetõttu edastas ministeerium materjalid politseile ja tarbijakaitseametile edasiseks uurimiseks.

?Hasartmänguseadus sätestab ühe hasartmängu liigina kihlveo. Seaduse järgi peab Eestis hasartmängu korraldamiseks taotlema tegevusloa ning korraldusloa. Eestis ei ole sellele ettevõtjale hasartmängude korraldamise tegevusluba väljastatud,? märkis ministeeriumi kommunikatsiooniosakonna juht Riina Vändre.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing