Narvas napib äripindade pakkumisi

Ruth Tõniste 11. september 2006, 00:00

Narvas on enam nõudlust funktsionaalsete äripindade järele. Kaubanduspindu reeglina üüritakse.

Seni on antud suurel määral üürile selliseid kaubanduspindu, mis on rajatud korterelamute alumistele korrustele.

Kasvav nõudlus kvaliteetsemate ning kaasaegsemate kaubanduspindade järele tõi 2005. aastal turule mitu uut suuremat kauplust: kaks Maxima (endise T-Marketi) kauplust ning Stokkeri kaubanduskeskuse. 2006. aasta esimesel poolel valmis Astri kaubanduskeskuse juurdeehitus.

Narvas on kindlasti veel palju arenguruumi, sest kaasaegsete büroopindade, samuti lao- ja tootmispindade pakkumisi napib.

Kasvava nõudluse ajel valmib käesoleval aastal Narva eri linnaosades mitu uut kaubandus- ja bürookeskust.

Mainimist väärib kindlasti Narva südalinna ehitatav esimene kaasaegne büroo- ja kaubandushoone, mis asub Peetri väljaku ja piiripunkti vahetus läheduses.

Kirjeldatud ärihoone ehk Kerese keskus valmib aasta lõpus. Multifunktsionaalses hoones on nii klassikalised ja mugavad büroopinnad kui ka kaasaegsed ning paindliku lahendusega äripinnad. Keskuses leiavad lisaks büroodele endale sobiva teeninduspinna ka mitmesuguseid tooteid ning teenuseid pakkuvad firmad.

Keskuse külastajatele on tagatud mugav parkimine. Kerese keskus vähendab kindlasti kaasaegsete kaubandus- ja büroopindade puudust Narvas. Seega jõuab turule märkimisväärne hulk kaasaegseid üüripindu.

Üldiselt võib eeldada, et 2006. aastal toimuvad Narva äripindade turul olulised muutused, mille peamisteks käivitajateks võib pidada ettevõtluse arengut, uute äripindade valmimist ning suurte kaubanduskettide turule tulekut.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 16:15

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing