Pertelsoni spordiklubi müüki?

Mariliis Pinn 06. juuni 2008, 08:06

Kaks olümpiamedalit võitnud Indrek
Pertelson juhib võlgadega maadlevat idamaise kultuuri- ja spordiklubi Arigato,
mida tabas uus löök, kui klubi suurosanik ja peamine rahastaja Eesti Talleks
teatas soovist oma osalusest loobuda.

Tallinnas Haaberstis asuv Arigato on tõsistes raskustes, klubi on võlgu maksu- ja tolliametile, läinud reedel keeras Eesti Gaas klubis kütte kinni ning seega pole seal enam sooja vett, tagatipuks teatas Arigato suurim rahaallikas Eesti Talleks (ET), et soovib oma osaluse maha müüa, kirjutas SL Õhtuleht.

"Ootame veel Indrekult lahendusi. Lahenduseks ei saa olla raha pidev juurdepanek, kui ei ole positiivseid muudatusi ettevõtte äriplaanis ning tegevuses ja pole selgelt osutatud, kus ja millal miinused pöörduvad nulliks ja plussideks," ütles ET eest kõnelev Kaido Kotkas ja lisas, et ET on osalenud Arigato keskuse rajamise rahastamisel koos pankadega enam kui 120 miljoni krooniga.

Pertelson tunnistab, et praegu on klubil tõepoolest keeruline aeg, viimased kolm nädalat on peetud läbirääkimisi nii võimalike välis- kui ka koduste investoritega ja lisas, et on ka ise klubi jaoks oma rahakotti kergendanud.

"Meie suurim rõõm on see, et inimestel siin meeldib ja ka see, et asi süsteemina töötab," ütleb Pertelson, kes usub, et raskustest saadakse üle.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. July 2008, 14:26
Otsi:

Ava täpsem otsing