Kihlveokontorid ennustavad Kanterile olümpiavõitu

Annika Matson 10. august 2008, 21:55

Kihlveokontorid peavad tugevaks viie Eesti
olümpiasportlase võiduvõimalusi.

Nimelt meeste kettaheites, purjetamises, judos ja sõudmises. Sealhulgas ennustavad nii Triobet kui Unibet koefitsiendid kettaheitja Gerd Kanterile olümpiavõitja tiitlit. Eesti võidu peale EOK omanduses oleva Spordiennustus.ee lehel kihla vedada ei saa.

Meeste kettaheites on favoriidiks Kanter Triobetis koefitsiendiga 1,8 ja Unibetis 2,45. Virgilijus Alekna võidule panustades on võimalik raha tagasi saada vastavalt 2,5 või 2,75-kordselt. Spordiennustus.ee kettaheidet ennustusvalikutes ei pakkunud.

Koefitsiendid peavad nii Triobetis kui Unibetis üpriski tugevaks ka purjetaja Deniss Karpaki ja judoka Martin Padari võimalusi lõpetada heal positsioonil.

Karpaki võidule panustades on võimalik Triobetis kasvatada panustatud raha 12-kordselt ja Unibetis 20-kordselt. Praeguste koefitsientide alusel on suurim võimalus Laser-klassis võita valitseval maailmameistril austraallasel Tom Slingsby'l. Karpaki sponsori, merekaupu müüva OÜ Thore esindaja Märt Loogi sõnul on Eesti sportlase esikuuikusse jõudmine tõenäoline.
Spordiennustus.ee-s Laser-klassi purjetamist, erinevalt nt kahemehe paadiklassist 470, valikuna väljas pole.

Padari edu puhul saab panuse Unibetis kümne ja Triobetis tagasi 15-kordselt, võitjakandidaatideks paigutub üle 100-kiloste võistlejate arvestuses mullune Euroopa meister Teddy Riner Prantsusmaalt ja teiseks Tamerlan Tmenov Venemaalt.

Väiksem tõenäosus olümpiavõitjaks tulla on sõudmise meeste kahepaadi meeskonnal Jüri Jaanson – Tõnu Endrekson, kelle võiduvõimalus on 1/24 Triobetis või 1/22 vastu Unibetis.

RS:X klassi surfari Johannes Ahuni koefitsient Vene Föderatsiooni esindaja Alexey Tokarevi vastu Triobetis on 2,25, vastasel väiksem, nimelt 1,55. Unibetis saab Ahuni võidu korral raha tagasi 150-kordselt.

Triobeti kihlveokontor sai tegutsemislitsentsi aadressile, mis asub UK-s, Mani saarel. Unibet eestikeelsel kodulehel postiaadressi ei näita.
AS Spordiennustus omanikeks on ka Eesti Olümpiakomitee, postiaadressiga Pirita tee, Tallinn.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. August 2008, 10:47
Otsi:

Ava täpsem otsing