Taal: Merkoga liitumine pole PR-projekt

23. oktoober 2008, 13:01

Oktoobri lõpus Merko Ehituse nõukoguga
liituva Olari Taali jaoks on liitumise taga lisaks väljakutsele ka
poolehoiu näitamine praegusele juhtkonnale.

Olari Taal liitub enda sõnul Merko nõukoguga eelkõige seepärast, et tegemist on Balti riikides ühe suurima ehitusettevõttega, samuti Eestis ühe suurima ettevõttega, mis põhineb kohalikul kapitalil. „See on mulle suur väljakutse. Tegemist pole PR-projektiga,“ kommenteeris Taal.

Kuna majanduses on tulemas huvitavad ajad, siis on Taali arvates sellise ettevõtte nõukogus olemine põnev. „Tegemist on korralike inimeste poolt juhitava ettevõttega,“ lausus Taal, kelle tutvusringkonnas on Merko maine olnud kogu aeg hea. „Eks vahepealsed sündmused häirisid, kuid maine on olnud hea kogu aeg,“ lisas Taal.

Ettevõtja sõnul on osaliseks liitumise põhjuseks ka vahepealsed sündmused, et näidata ettevõtte juhtkonnale toestust ja poolehoidu. Kuid ühe suure põhjuse taga on tema sõnul alati palju väikeseid põhjuseid.

Merko tulevikuplaanide osas Taal veel sõna võtta ei taha ja soovitab pöörduda ettevõttesse.“Olen kuulnud jah, et plaanitakse uutele turgudele laieneda, kuid ma pole kuulujuttude levitaja. Seda peate juba nende käest küsima,“ märkis Taal.

Merko Ehituse nõukogu esimehe Tõnu Toomiku sõnul on konkurents ehitusturul jõudnud uude faasi, lisaks ei ole välistatud Merko Ehituse laienemine tänastelt koduturgudelt Balti riikidest väljapoole. "Merko Ehitusel on head võimalused väljuda tänasest majanduslangusest uude tõusufaasi tugevamana kui sisenesime. Olari Taal ja Indrek Neivelt on Eesti ettevõtluse ja juhtimistegevuse ühed sümbolid," kommenteeris Toomik.

AS Merko Ehitus teeb ettevõtte 31.oktoobril aktsionäridele ettepaneku laiendada nõukogu koosseisu kahe liikme võrra ning nimetada nõukogu uuteks liikmeteks ettevõtjad Olari Taal ja Indrek Neivelt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. October 2008, 15:10
Otsi:

Ava täpsem otsing