Tööõnnetuste pärast Eesti Põlevkivist lahkunud juhi palkas konkurent

Mariliis Pinn 24. oktoober 2008, 19:17

Tänavu suvel Eesti Põlevkivist lahkuma
sunnitud allmaatööde juht Aleksandr Borovkov on asunud tööle Viru Keemia Gruppi
ja tegeleb Ojamaa kaevanduse rajamisega.

Borovkov on ametis keemiakontserni tütarettevõtte VKG Kaevandused peainsenerina, kirjutas Põhjarannik. "Kuna VKG käsutuses olevas Ojamaa kaevanduses tehakse juba läbindustöid, siis on meile suur vedamine, et saime oma meeskonda selle valdkonna suure asjatundja," rääkis VKG Kaevandused OÜ juhatuse liige Toomas Põld. "Meie koostöö algas just õigel ajal ning Aleksandr Borovkovi kogemus ja teadmised tulevad kontserni uuele projektile kahtlemata kasuks."

Borovkov leiab, et praegu seisab VKG kontsern uue kaevanduse lätetel, mis juba lähiajal hakkab Eesti põlevkivitootmise sektoris kandvat rolli mängima. "Mulle kui spetsialistile on see võimalus osaleda uues ja huvitavas projektis, kuna uus kaevandus varustatakse tehnika viimase sõna järgi. Lisaks on see võimalus Eesti põlevkivitöötluse ja keemiatööstusega lähemalt tutvust teha, mis on Eesti mäenduse loogiliseks jätkuks," märkis Borovkov.

Ta lisas, et VKG meeskonda tunneb ta hästi juba varasemast ajast. "See on mulle sümpaatne ning ma olen kindel, et seesuguses dünaamilises kollektiivis on mul kerge ja meeldiv töötada."

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. October 2008, 19:17
Otsi:

Ava täpsem otsing