Elcoteq Tallinn koondab veel 166 inimest

14. juuli 2009, 10:03

Elcoteq Tallinn AS lõpetab 22. juulil
töösuhte 166 inimesega, kes töötukassa teatel saavad kassast informeerimist,
nõustamist ja koolitamist.

Täna alustab Eesti Töötukassa koondamistele reageerimise meeskond Elcoteqist koondatavate inimeste informeerimist, nõustamist ja koolitamist, kõik saavad töötukassast ka koondamishüvitist.

Teavitamine ja koolitused toimuvad 14.-16. juulil. 21. juulil viiakse läbi tööotsingukoolitus. Infopäevad ja koolitus toimuvad nii eesti- kui vene keeles. Infopäeval annavad töötukassa töötajad ülevaate tööturu olukorrast ning töötukassa teenustest ja toetustest tööotsijatele. Koondatavatele vahendatakse tööpakkumisi ning jagatakse tööotsinguteks vajalikke kontakte ja infomaterjale.

Tööotsingukoolitusel õpetatakse CV ja teiste kandideerimisdokumentide koostamist ning erinevate tööotsinguportaalide kasutamist. Samuti saavad koondatavad praktilisi nõuandeid, kuidas tööintervjuuks valmistuda.

Koondatavatel on vajadusel võimalik end registreerida psühholoogilisele nõustamisele. Samuti selgitab töötukassa meeskond välja, kes koondatavatest vajaksid töölesaamiseks täiendõpet.

Eesti Töötukassa pakub suuremate koondamiste korral koostöös teiste asutustega koondamisteate saanud töötajatele abi uue töö leidmiseks juba enne viimast tööpäeva ja ettevõttes kohapeal. Samuti nõustatakse vajadusel tööandjat koondamise läbiviimisel.

Koondamistele reageerimise raames pakutavaid teenuseid rahastatakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondi vahenditest.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. August 2009, 15:47
Otsi:

Ava täpsem otsing