Olympic avab esimese internetikasiino 2010. aasta alguses

31. august 2009, 11:13

Olympic Entertainment Group (OEG) siseneb
kaughasartmängude turule ning avab oma esimese internetikasiino 2010. aasta
alguses.

Internetipõhiste teenuste pakkumiseks sõlmis OEG partnerluslepingu maailma juhtiva kaughasartmängutehnoloogia ettevõttega Playtech, teatas OEG börsile.

OEG tegevjuhi Andri Avila sõnul tahab ettevõte netikasiino avamisega asuda konkureerima juba paljudele oma teenust siinsel turul pakkuvatele ettevõtetele. “Me ei otsi esmajoones uusi kliente, vaid loodame, et juba praegu netikasiinodes aega veetvad inimesed eelistavad edaspidi neile juba tuttavat ja turvalist kaubamärki,” rääkis Avila, kelle hinnangul on teenusepakkuja usaldatavus kõigi veebiteenuste puhul, eriti aga kaughasartmängude pakkumisel väga oluline.

Kuigi veebipõhiste teenuste puhul on tegemist globaalse turuga, keskendub OEG uue teenuse arendamisel esmajoones oma praegustele tegevusturgudele. “Meil on tugevad teadmised nii hasartmänguvaldkonnast tervikuna kui ka mitmete konkreetsete riikide turgudest – just need peaksid olema OEG peamised konkurentsieelised,” selgitas OEG tegevjuht, kelle sõnul tava- ja netikasiinode külastajad valdavalt ei kattu.

OEG juhi Andri Avila sõnul on ettevõte kaughasartmängude korraldamisest olnud huvitatud juba pikka aega. “Seni oli valdkond reguleeritud hägusalt ning börsiettevõttena ei tahtnud me sellises sogases vees kala püüda,” kommenteeris Avila. Alates 1. jaanuarist 2010 jõustuvad hasartmänguseaduse punktid, mis reguleerivad täpselt kaughasartmängude korraldamise tingimusi Eesti Vabariigis.

Olympic Entertainment Group on regiooni suurim kasiinomeelelahutuse pakkuja, andes tööd kokku enam kui 3300 inimesele. OEG on Euroopa Kasiinoassotsiatsiooni (ECA) täisliige. Täna opereerib grupp kasiinodega Eestis, Lätis, Leedus, Valgevenes, Rumeenias, Poolas ja Slovakkias. OEG aktsiatega saab kaubelda Tallinna Börsi ning Varssavi Börsi põhinimekirjades.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. October 2009, 17:56
Otsi:

Ava täpsem otsing