Kuhu kadus võlgades suurkirjastuse vara?

Anne Oja 02. aprill 2011, 13:36

Eelmise aasta lõpus pani viimasena Eesti Entsüklopeediakirjastusele kontoriruume rentinud Ülemiste City kirjastuse tervikvara enampakkumisele. Selle ostis jäätmekäitlusega tegelev OÜ Comperio.

Comperio juht ja omanik Erki Mägi töötab igapäevaelus PwC audiitorina.

Äripäeva järelpärimisele Eesti Entsüklopeediakirjastuse vara saatuse väljaselgitamiseks vastas Erki Mägi veebruaris järgmist.

Eesti Entsüklopeediakirjastuse vara soetasime enampakkumiselt selge eesmärgiga see tervikvarana edasi müüa. Tegemist oli ühekordse tehinguga, mis ei seondu meie igapäevase majandustegevuse, vaid pigem vabade vahendite investeerimisega. Plaanide kohaselt soovitud edasimüügi eesmärk realiseerub, kuna huvi tervikvara ostu vastu on olnud arvestatav.

Minu soetatud vara oli Eesti Entsüklopeediakirjastuse tervikvara. Kuna see läheb ka tervikvarana müüki, täpsemalt mingeid koguseid ja detaile mul teada ei ole ning see ei ole minu jaoks üldse ka oluline.

Huvilisi on küllaga, igasugu eri valdkondadest. Müügitehing peaks lähiajal lõpetatud saama jah. Asi läheb väga detaili ja ma ei sooviks rohkem kommentaare jagada.

1. aprilli õhtuks ei olnud Erki Mägi täpsustamispalvele, mis öelnuks, kas kavandatud tehing toimus ja kes oli ostja, vastanud. Seega pole Äripäevale hetkel teada, mis tervikvarast sai, kus ja kelle käes see praegu asub.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. April 2011, 13:37

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing