EMEA Finance: Nordea on Eesti parim pank

Silvia Kruusmaa 05. juuli 2011, 09:37

Rahvusvaheline finantsväljaanne EMEA Finance valis Euroopa pangandusauhindade jagamisel 2010. aasta parimaks Eesti pangaks Nordea.

Nordea panga juhi Vahur Krafti sõnul on EMEA Finance`i auhind tunnustus Nordea väga heale tööle ja senisele strateegiale. "Nordea on ennast tõestanud kui usaldusväärne ja kliendisuhteid väärtustav pank. Mul on hea meel, et senise töö tulemused on näha meie eelmise aasta suurepärastes majandustulemustes ja hüppeliselt suurenenud klientide arvus. Saadud auhind innustab kindlasti senist strateegiat jätkama,“ ütles Kraft ning lisas, et rõõmustav on ka see, et Nordea tegevus on just rahvusvahelises kontekstis silma paistnud.

EMEA Finance`i eksperdid võtsid parimate valimisel aluseks muu hulgas pankade majandustulemused, kasumi kasvu, rahvusvahelise laienemise jne. Võitjateks osutusid korraldajate sõnul pangad, mille juhtimine ja pikaajaline strateegia on olnud efektiivne.

Parima panga auhind anti Kraftile üle 30. juunil Viinis peetud tseremoonial.

Ajakiri EMEA Finance on rahvusvaheline finantsväljaanne, mis koondab finantsalaseid uudiseid, sündmusi ja analüüse olulistel teemadel Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika riikides. Ajakiri tunnustab iga-aastaselt parimaid panku „Europe Banking Awards“ väljaandmisega. 

Kõnealune tiitel on Nordeale tänavu juba teine rahvusvaheline auhind. Mõni nädal tagasi tunnistas kaubandus- ja rahandusväljaanne Trade Finance Magazine teist aastat järjest Nordea parimaks väliskaubandust rahastavaks pangaks Balti- ja Põhjamaades.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. July 2011, 11:42
Otsi:

Ava täpsem otsing