Danske Capitali fondijuht sai tippreitingu

Citywire andis Danske Capitali poolt valitsetava Baltic Equity Fund fondijuhile Irina Markitanovale A-reitingu.

Citywire on tunnustatud Suurbritannia finantsvaldkonna uudisteagentuur ning kirjastaja ja ainus institutsioon, mis väljastab reitinguid fondijuhtidele. Citywire info on investeerimisotsuste tegemisel laialt kasutatav üle Euroopa ning seda nii professionaalsete kui ka erainvestorite seas, teatas Sampo Pank.

Danske Capitali juhatuse esimehe Silja Saare sõnul on Irina Markitanova töö tippreitinguga hindamine suur tunnustus kogu Danske Capitali Eestis tegutsevale meeskonnale: „Kuigi suur osa meie pensionifondide ja muude varade investeerimisotsustest põhinevad finantsturgude ning majandusväljavaadetel globaalselt, siis kõrgetasemeline kompetents oma koduturul on alati olnud meie oskusteabe lahutamatu komponent.“

„Balti turu väiksusest tulenevalt on selle turu kõrge kompetents säilinud vähestel fondivalitsejatel. Viimane teeb ühtlasi ainulaadseks ka juba 1998. aastast tegutseva Baltic Equity Fundi – tegemist on ühega vähestest sellesse piirkonda investeeriva ja igapäevaselt investoritele kauplemiseks avatud fondiga,“ lisas Saar.

Hetkel kuum