Kristi Malmberg • 13. veebruar 2013
Jaga lugu:

Tõelised pommiaugud, kuhu valentinipäeva puhul mitte minna

Roosikimpude ja kommikarpide ning romantiliseimate hotellide pakkumiste vahel on CNN kokku pannud ka rea maailma kõige ebaromantilisematest hotellidest, et teaks neist kauge kaarega mööda käia.

Esikohta selles nimistus hoiab kindlalt Hans Brinker Budget hotell Amsterdamis. Hotell reklaamib ennast ilma valehäbita maailma kõige kehvema hotellina. Muu hulgas toob ta oma kodulehel välja keldribaari, kus on kehv valgustus, vähe värsket õhku ja veega lahjendatud õlu. "Oleme oma klientidele pettumust valmistanud juba 40 aastat," teatab hotelli kahtlemata vaimukas kodulehekülg.

Teisel kohal troonib Läti ühte nõukogudeaegsesse vanglasse tehtud hotell, kus külalised rakendatakse koristustöödele ja vanglaõues korraldatavatele õppustele. Samuti pidi seal kummitama.

Edasi tulevad nimekirjas üks Hiina kapselhotell (ei mingit privaatsust), klooster Soomes (eriti spartalik kogemus), hotell, mis pakub võimalust magada puusärkides, ja üks väga lärmakas, värviline ja Käsna-Kalle kohalolekut lubav perehotell.  

Nimekirja lõpetab korralikku lahutusteenust pakkuv hotell, kus vaid ühe nädalavahetusega advokaadid, kinnisvaramaaklerid ja notarid sinu eraelu ilusti ree peale aitavad jälle. 

Lähemalt saate hotellide kohta lugeda ja broneeringuid tegema suunduda siit

Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum