Elron lubab tõrked lahendada kahe kuuga

06. jaanuar 2014, 12:37

Jaanuarist Eesti reisirongiliikluse Edelaraudteelt üle võtnud Elron langes reisijate kriitika alla ning teatas, et loodab uued rongid ja süsteemid täielikult häälestada kahe kuuga.

"Reisijad on uued rongid väga hästi vastu võtnud, kuid kõigi väga suurte muutuste puhul tuleb ette tõrkeid, mida oleme maksimaalse võimaliku kiirusega kõrvaldanud," märkis Elroni juht Andrus Ossip. "Usun, et suudame paari kuuga uue reisirongiliikluse täielikult paika saada, esmajärjekorras piletimüügi ja sõiduplaanide teavituse," lisas ta pressiteates.

1. jaanuarist teenindab Elron kogu Eesti reisirongiliiklust, milleks kasutab 18 elektrirongi ja 13 diiselrongi. Poole aasta jooksul lisandub veel seitse diiselrongi.

Uued elektrirongid maksid 79,5 miljonit eurot. Diiselrongide ostmiseks on Elroni ja Stadleri vahel sõlmitud ligi 200 miljoni euro suurune 20aastane kapitalirendileping.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron all tegutsev riigile kuuluv ühistranspordiettevõte, mis pakub alates 1. jaanuarist uute Stadler FLIRT elektri- ja diiselrongidega reisijaveoteenust siseriiklikel rongiliinidel. Ettevõttes on 225 töötajat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. January 2014, 13:07

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing