Alyona Stadnik • 9. aprill 2016 kell 11:15

Kilu: palgaga kedagi kinni ei hoia

LHV juhid Erki Kilu ja Erkki Raasuke  Foto: Andres Haabu

LHV Panga palgapoliitika on lihtne – ettevõte maksab konkurentsivõimelist palka, ütles LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu.

“Kui tekib tunne, et jääme mõnel ametikohal turutasemele alla, siis korrigeerime palka. Samas ei soovi me kedagi ainult palgaga kinni hoida,” lisas Kilu.

LHV on parimate palgamaksjate edetabelis tänavu 113.kohal, makstes keskmiselt 2704 eurot. 

LHV motiveerib oma töötajaid tervikliku paketiga. "Oluline osa selles on tervise edendamise soodustamisel. Näiteks pakume töötajatele sportimisvõimalusi, massaaži kontoris, tervisepäevi ja kompenseerime tervisele tehtud kulutusi," märkis Kilu.

Ta usub, et motivatsiooni suurendab ka innovatsiooni ergu­tamine ja võimalus töötada huvitavate uuendustega.

LHV pakub oma töötajatele ka paremaid tingimusi investeerimisel ja finantseerimisel. "Lisaks palgale oleme andnud töötajatele alati võimaluse osaleda LHV aktsiate märkimisel," märkis Kilu. Ligikaudu 100 meie töötajat on LHV aktsiate omanikud. "Usun, et see motiveerib inimesi nägema panga tegevust mitte ainult läbi töötaja, vaid ka aktsionäri silmade," tõdes Kilu.

 2014. aastal võttis LHV Pank tööle juurde 22 inimest.  2015. aastal kasvas LHV Panga töötajate arv 40 inimese võrra. Kilu sõnul kasvasid kõige kiiremini klienditeeninduse ja IT-arenduse osakond.

 

Hetkel kuum