Sadama nõukogu liige annetas tselluloositehase vastastele

28. veebruar 2018, 09:29
Pärnu Sadama nõukogu liige Kaspar Kokk.
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20180228/NEWS/180229650/AR/0/AR-180229650.jpg

Pärnu Sadama nõukogu liige Kaspar Kokk kohtus eelmisel kevadel kohtus puidurafineerimistehase vastu võitleva MTÜ Eesti Metsa Abiks EMA esindajatega ja annetas neile raha.

Varem on Kokk avalikult rääkinud, et Pärnu sadama kaubavoos võib juba mitmendat aastat märgata puidugraanulite ekspordi märkimisväärset kasvu, kirjutas Eesti Päevaleht.

Eesti Päevalehele teadaolevalt käis Kokk kohtumistel advokaadiga samast büroost, mille advokaadid avaldasid hiljuti ajakirjanduses arvamust, et tselluloositehase ja RMK lepingu puhul on tõenäoliselt tegu riigiabiga, mis konkurentsi moonutamise ja kaubanduse kahjustamise korral on ELi reeglite järgi keelatud.

Kokk ütles 2300eurost toetust kommenteerides, et toetab paljusid organisatsioone ja nagu teistegi annetuste puhul, polnud ka metsaabiliste seltskonna toetamisel mingit tagamõtet.

Graanul Investi juhatuse esimees Raul Kirjanen ütles, et Pärnu Sadam on Graanul Investi üks koostööpartnereid ja ta teab nii ettevõtte omanikke kui ka juhtimisega seotud inimesi, teiste hulgas Kaspar Kokka, ent tema sõnul on alusetu ja vale seostada teda metsa eest seisjatega kas Kaspar Koka või kellegi teise kaudu.

Loe lugu pikemalt Eesti Päevalehest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. February 2018, 09:29

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing