Äripäev • 6 märts 2018

Tele2 Eesti uueks juhiks saab kanadalane

Tele 2 uus juht Chris Robbins kolib Eestisse koos pere ja koeraga.  Foto: Kertu-Kätlin Käis, Tele2 Eesti kommunikatsioonijuht

Aprillis alustab Tele2 Eesti uue tegevdirektorina Kanadast pärit Chris Robbins, kel on 15aastane telekomisektori tippjuhi kogemus, edastas Tele 2 pressiteade.

Tele2 kirjeldas ka Robbinsi varasemat töökogemust: eelnevalt töötas Chris Robbins Leedus telekomioperaatori Bite juhina, varem on ta olnud suure Kanada mobiilifirma Wind Mobile klienditeenindus- ning Tšehhi Vodafone'i turundusdirektor. Lisaks on ta mitme eduka ettevõtte asutaja.

Tele2 grupi asepresidendi ja regioonijuhi Guillaume Van Gaveri sõnul on Chris Robbinsil pikk kogemus nii suurettevõtetest kui ka tehnoloogiasektori idufirmadest.

Robbinsi sõnul plaanib ta investeerida Eestis nii kliendisuhete kui ka innovatsiooni arendamisse. "Minu eesmärk on teha Eesti üksus Tele2 grupi innovatsiooniliidriks ning saada siin äriklientide turuliidriks. Kui inimesed mõtlevad innovatsioonist telekomisektoris, siis ma tahan, et nad mõtleksid just Eesti Tele2 peale," lisas Robbins.

Robbinsil on rahvusvahelise ärijuhtimise bakalaureuse- ja magistrikraadid Alberta ja McMasteri ülikoolist. Pressiteade mainib, et Robbins kolib Eestisse koos perekonna ning husky tõugu koeraga.

Hetkel kuum