Boroditš otsib suhtekorraldajat

Äripäev 21. august 2018, 11:09
Tallinna Linnatranspordi ASi uus juht Deniss Boroditš.
https://www.aripaev.ee/storyimage/ea/20180821/NEWS/180829975/AR/0/AR-180829975.jpg

Tallinna Linnatranspordi AS (TLT) otsib avalike suhete osakonna juhatajat, kandideerimissoovi saatmiseks on aega kuu lõpuni.

TLT juhatuse esimehe Deniss Boroditši sõnul oodatakse ettevõttega liituma inimest, kes suudab kaasa minna pealinlasi teenindava suure ühistranspordiettevõtte uute arengusihtidega. „Me tahame end senisest rohkem positsioneerida Tallinna ja tallinlaste vajadusi arvestava avatud suhtlemisstiili ja linnaruumi arengutega arvestava ettevõttena, mille kommunikatsioon töötab laitmatult nii ettevõttelt avalikkusele kui ka ühistranspordi kasutajatelt ettevõttele. Pakume häid töötingimusi, võimalusi loovaks lähenemiseks, avaraid eneseteostuse võimalusi ja headele töötulemustele vastavat konkurentsivõimelist palka,“ lisas Boroditš.

TLT avalike suhete osakonna juhi kohale kandideerijalt eeldatakse soovi seista Tallinna ühistranspordi hea maine eest, väga head eesti keele ning head inglise ja vene keele oskust kõnes ja kirjas, väga head väljendusoskust kõnes ja kirjas ning vähemalt kolme aastast töökogemust meedias, kommunikatsiooni valdkonnas või turunduses.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. August 2018, 11:09

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing