Jaroslav Tavgen • 14. september 2020 kell 3:00
Uudised
Ainult tellijale

Valgevene: on, mille eest põgeneda

Vondel Marketing OÜ juhatuse liige Sergei Vorožun, kelle sugulane on Valgevenes arreteeritud, fotol, mis on Integratsiooni Sihtasutuse Facebooki lehel.  

Eestis filiaali avanud rahvusvaheline ettevõte ei pääsenud repressioonidest Valgevenes. Jutt käib reklaamiagentuurist Vondel, mis tegutseb Hollandis, Eestis ja Valgevenes. Vondeli Valgevene üksuse juht on arreteeritud teadmata põhjusel.

Vondel tuli Eestisse 2011. aastal, asutades siin firma Vondel Marketing OÜ. "Valgevenes on ettevõtte välismaale kolimine viis ettevõtte säilitamiseks," ütleb Valgevenest Eestisse tulnud Vondel Marketing OÜ juhatuse liige Sergei Vorožun. "2012. aastal oli Eesti valgevenelaste seas väga populaarne oma lihtsa ärikeskkonna ja hea maksurežiimi tõttu. Seetõttu kutsus meie Hollandi partner, kellel olid siin juba ettevõtteid, meid sellesse riiki sisenema,” ütles ta.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum