Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Raadiohommikus: mis saab valitsusest edasi?
Äripäeva raadio teisipäevases hommikuprogrammis räägime EKREst, USA valimistest ja ärajäänud jõulupidudest.
Kunagine minister Siim Kiisler (Isamaa) räägib nüüd lähemalt, mis toimub valitsuskoalitsioonis pärast EKRE aseesimehe Mart Helme taandumist siseministri kohalt.
Foto: Andras Kralla
Majandusgeograaf Garri Raagmaaga arutame selle üle, miks kogu maailmas lõhe linna- ja maaelanike vahel kasvab ja miks populistid just maaelanike seas hääli koguvad. Millised on Eesti võimalused ääremaadele elu sissepuhumisel?
Seekordses „Energiakoolis“ räägitakse alternatiivkütuste rolli üle olukorras, kus fossiilkütuste hinnad on geopoliitiliste pingete tõttu tõusnud. Saatejuht Brent Pere vestleb Alexela jätkusuutlike kütuste arendusjuhi Artur Dianovi ja Hyundai järelteeninduse juhi Ahto Jõesaluga, et mõista, kas ja kuidas võivad alternatiivsed lahendused muutuda laiemalt kasutatavaks.