Roosat armastavat rekajuht Evat võib Soomes ka veoauto rehve vahetamas kohata
32aastane rekajuht Eva Rosenberg-Pruuli elas äsja Soomes tööl olles üle ehmatuse, kus uduvihmas kiirusega 90 km tunnis möödasõitu tehes purunes jõhkra pauguga tema veoki rehv.
Veoautojuhina töötav Eva Rosenberg-Pruuli saatis rõõmuga foto oma roosast tööautost - Mercedes-Benzi mudelist Actros. Ise ta aga pildile jääda ei soovinud.
Viiendat põlve metsakasvataja ning metsaomanik ja täpsussaagimise maailmameister Taavi Ehrpais katsus ja katsetas Äripäeva palvel kahel päeval John Deere’i kinnise kabiiniga UTV-d.
Kas oled kunagi soovinud, et su garderoob oleks sama paindlik kui sinu päevaplaan? Et saaksid minna hommikul ärikohtumisele, lõunaks metsa jalutama ja õhtul restorani – ilma kordagi riideid vahetamata? Just sellist valikut pakub Haven Kakumäe sadamas asuv Nautical Store.