Kuidas arvamuslooga 10 000 eurot teeniti

Jaak Laineste (vasakul) võtab vastu auhinna ja õnnitlused Äripäeva peatoimetajalt Meelis Mandelilt.  Foto: Andras Kralla
Urmo Andressoo • 10 märts 2017

Äripäeva arvamuskonkursi Edukas Eesti võitja Jaak Laineste sõnul on silla ehitamisel idufirmade ja nii-öelda reaalmajanduse vahele enim ära teha just ettevõtjatel endil.

Arvamuskonkursi viimasel päeval loo esitanud mobiilset kaardistamistehnoloogiat arendava Carto Estonia juhatuse liikme Jaak Laineste sõnul asus ta esikoha toonud lugu kirjutama juba sügisel.

"Viimased silumised jäid tõesti viimasele hetkele," muigas ta ja lisas, et aegamööda aga kogunes mõtteid juurde ja midagi välja jätta ta ei raatsinud. "Ilmselt juhtus väga hea päev olema, kui viimane ring sai tehtud," möönis Laineste. Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris. “Äripäev eetris” podcasti saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit

Äripäeva eestvedamisel toimunud Eduka Eesti konkurssi toetasid Tallinna Kaubamaja, Danske Bank, ACE Logistics, Eesti Gaas, Silberauto, ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor.

Hetkel kuum