17. mai 2017 kell 11:27

"Kogu aeg peab endas kahtlema"

Kogu aeg tuleb endas kahelda, leiab Eften Capitali juht ja konkursi Parim Juht finalist Viljar Arakas.  Foto: Andres Haabu

Konkursi Parim Juht 2017 finalist ja Eften Capitali juht Viljar Arakas räägib saates, kuidas tema juhib, miks ta igal aastal kuu aega Eestist ära on ja miks peab endas kogu aeg kahtlema.

Samuti tuleb juttu sellest, kelle alluvuses ta ise tahaks töötada, kas tahaks iseend endale ülemuseks-juhiks, mida juhid hästi teevad ning kus on arenguruumi.

Lisaks Viljar Arakasele kandideerivad tiitlile Parim Juht 2017 Harju Elektri juht Andres Allikmäe ja ABB pikaaegne juht Bo Henriksson. Kes neist selle tiitli pälvib, selgub 18. mail Pärnu Juhtimiskonverentsil (vaata kava ja esinejaid siit). Kõikide finalistidega ilmub aga Äripäev Eetris saade selle nädala jooksul. Andres Allikmäe intervjuud saab kuulata siit.

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

Hetkel kuum