Eesti saab edukaks julgelt unistades – niisiis, tere tulemast minu Eestisse juba käeulatuses olevas tulevikus, kirjutab ettevõtja Raimo Lulla arvamuskonkursile Edukas Eesti saadetud artiklis.

- Raimo Lulla.
- Foto: Erakogu
Koer tõmbab hommikul keelega üle näo, pesen silmad, lähen kööki, joon, söön tervislikult-tasakaalukalt. Mediteerin, teen trenni, venitused, pesen, haaran smuuti kaasa, suundun töötuppa. Istun suht lamavas asendis oma mõnusale töötoolile. Selja tagant puhub värsket õhku, tooli massaažifunktsioon hoiab ära lamatiste tekke, silmad on suunatud ees olevale ekraanile.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Piirame Riigi Teatajas kehtivale seadusandlusele ette nähtud salvestusruumi 3,1 gigabaidiga, kirjutab HOOVI kaasasutaja ja tegevjuht Karl Märka arvamuskonkursile Edukas Eesti saadetud artiklis.
Praeguses sotsiaalkindlustussüsteemis puudub tugev seos inimeste tervisekäitumise ja riiklike teenuste vahel, kirjutab Mihkel Mandre arvamuslugude konkursile Edukas Eesti saadetud artiklis.
Enda ja oma töötajate vaimsesse vormi panustamine on praegu parim mittespekulatiivne finantsinvesteering, kirjutab Wellness Orbiti tegevjuht Kaur Lass arvamuskonkursile Edukas Eesti saadetud artiklis.
Vähenev ja vananeva elanikkonnaga ning madala tootlikkusega pole meil eriti võimalik kenamat elujärge loota, olenemata sellest, kui kunstipäraselt makse ringi tõsta. Vajame institutsioonide reformi, kirjutab majandusanalüütik Peeter Tammistu arvamuskonkursile Edukas Eesti saadetud artiklis.
Paljud Eesti ettevõtted eeldavad, et nende varad on kaetud ka sõja või militaarse päritoluga sündmuste korral. Tegelikkuses see nii ei ole.