Juhan Lang • 22. jaanuar 2015 kell 6:45

Tallinna Vesi tutvustab tulemusi veebiseminaril

Tallinna Vesi.  Foto: Erik Prozes

Tallinna Vee teatel korraldab börsifirma kuu lõpus investoritele veebiseminari.

Mis on veebiseminar?

Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.

„Soovime oma tegevuses olla läbipaistvad, mistõttu tutvustame 2014. aasta tulemusi Nasdaqi veebiseminari vahendusel,“ seisab värskes börsiteates. Ettevõte kutsub oma aktsionäre, investoreid, analüütikuid ning teisi huvilisi osalema veebiseminaril 30. jaanuaril kell 11:00. Veebiseminar toimub inglise keeles.

Veebiseminari viivad läbi ettevõtte juhatuse esimees Karl Heino Brookes ning finantsdirektor Riina Käi, kes tutvustavad mulluseid tootmistulemusi ning auditeerimata finantstulemusi.

Karl Heino Brookes ning Riina Käi vastavad küsimustele peale presentatsiooni. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, soovitatakse küsimused saata enne veebiseminari toimumist hiljemalt 29. jaanuari südaööks e-kirja teel: hedi.uustalu@nasdaq.com.

Veebiseminaril osalemiseks palutakse saata osalemissoov samale e-posti aadressile hiljemalt 30. jaanuaril kell 10:00. Veefirma teatel on on veebiseminaril võimalik osaleda vaid 90 registreerunud osalejal registreerumise järjekorra alusel.

Veebiseminar lindistatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel www.tallinnavesi.ee kui ka Nasdaq Tallinna veebilehel.

Hetkel kuum