Arco Vara Bulgaaria kinnisvarafond sai litsentsi

05. jaanuar 2016, 15:08
Arco Vara Viljandi kontor.
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160105/BORS/160109911/AR/0/AR-160109911.jpg

28. detsembril rahuldas Bulgaaria finantsjärelevalve komisjon Arco REITi taotluse, andes ettevõttele kinnisvarafondi litsentsi ja loa osakute noteerimiseks Sofia börsil, seisab ettevõtte börsiteates.

Bulgaaria äriregister registreeris 31. juulil Arco Real Estate Fund REIT kinnisvarafondi, mille sissemakstud algkapital on 256 000 eurot. Pärast seda taotles Arco REIT Bulgaaria finantsjärelevalve komisjonilt kinnisvarafondi litsentsi ja luba noteerida osakud Sofia börsil.

Tänavu esimeses kvartalis on ettevõttel plaan lõpetada kinnisvarafondi osakute Sofia börsil noteerimise tehniline ettevalmistus ja suurendada seejärel aktsiate avaliku pakkumisega aktsiakapitali. Kinnisvarafondi investeerimistegevus peaks algama selle aasta lõpus.

Arco REIT fondivalitseja on kontserni tütarühing Arco Invest EOOD. Arco REITi fookuses on arendused Sofias ja potentsiaalselt ka teistes Bulgaaria suuremates linnades, millesse investeeritav omakapitali maht on 5 miljonit eurot või enam. Arco REITis osalemise ja fondi valitsemise kõrval jätkab Arco Vara Grupp Bulgaarias iseseisvalt väiksemate arendustega, millesse investeeritav omakapitali maht on alla 5 miljoni euro.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    05. January 2016, 15:36
    Otsi:

    Ava täpsem otsing