Pille Ivask • 5. jaanuar 2016
Jaga lugu:

Arco Vara Bulgaaria kinnisvarafond sai litsentsi

Arco Vara Viljandi kontor.  Foto: Raul Mee

28. detsembril rahuldas Bulgaaria finantsjärelevalve komisjon Arco REITi taotluse, andes ettevõttele kinnisvarafondi litsentsi ja loa osakute noteerimiseks Sofia börsil, seisab ettevõtte börsiteates.

Bulgaaria äriregister registreeris 31. juulil Arco Real Estate Fund REIT kinnisvarafondi, mille sissemakstud algkapital on 256 000 eurot. Pärast seda taotles Arco REIT Bulgaaria finantsjärelevalve komisjonilt kinnisvarafondi litsentsi ja luba noteerida osakud Sofia börsil.

Tänavu esimeses kvartalis on ettevõttel plaan lõpetada kinnisvarafondi osakute Sofia börsil noteerimise tehniline ettevalmistus ja suurendada seejärel aktsiate avaliku pakkumisega aktsiakapitali. Kinnisvarafondi investeerimistegevus peaks algama selle aasta lõpus.

Arco REIT fondivalitseja on kontserni tütarühing Arco Invest EOOD. Arco REITi fookuses on arendused Sofias ja potentsiaalselt ka teistes Bulgaaria suuremates linnades, millesse investeeritav omakapitali maht on 5 miljonit eurot või enam. Arco REITis osalemise ja fondi valitsemise kõrval jätkab Arco Vara Grupp Bulgaarias iseseisvalt väiksemate arendustega, millesse investeeritav omakapitali maht on alla 5 miljoni euro.

Vaata seoseid nende isikute ja firmadega:
Jaga lugu:
Hetkel kuum