Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
USA aktsiaturud lõpetasid päeva rekordtasemel
USA aktsiaturud lõpetasid päeva rekordtasemel, millele aitas kaasa Facebooki aktsia kiire kallinemine ning head majanduskasvu numbrid, vahendab Reuters.
Facebooki aktsia tõusis täna 7,3 protsenti ning jõudis uue kõigi aegade rekordini. Maailma suurima sotsiaalmeediafirma esimese kvartali käive ja kasum ületasid suurelt ootusi. Facebook vedas üles nii S&P 500 kui ka Nasdaqi indekseid.
Möödunud aastal registreeris Läti oma seni suurima aastase välisinvesteeringute mahu, kaasates üle miljardi euro. Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuri andmetel asus 31 suuremast investeerimisprojektist 20 Riias. Möödunud aastal ületasid Leedu investeeringud Eesti omi 40 korda.