Kristi Kool • 12. juuni 2019 kell 11:45

Kuidas tagada parim koostöö haldajaga?

"Korras kinnisvara täna-homme" uurib seekord omaniku ja korrashoiufirma koostöövõimaluste kohta. Tähelepanu saavad nii elumajad kui suured büroohooned-keskused.

Tarmo Karotam (vasakult), Marko Kull, Janek Hintsov, Elari Udam, Heikki Lind ja Kaarel Koger.  Foto: Kinnisvarauudised

Saate esimene pool keskendub elamumajandusele ja korteriühistutele. Saatejuht Kristi Kool uurib, milline on olnud nüüdseks rohkem kui aasta tagasi jõustunud korteriühistu seaduse mõju, kas ühistud tulevad oma majade korrashoidmisega rahaliselt toime ja millist koostööd ühistu ning juhatusega ootavad haldusfirmad. Küsimustele vastavad Pindi Kinnisvarahalduse juhatuse liige Elari Udam, CityHalduse juhatuse liige Heikki Lind ja Majavara Halduse juhatuse liige ning Aasta Haldur Kaarel Koger.

Teises pooles on teemaks ärikinnisvara haldus. Omanikke esindavad saates Baltic Horizon Fundi juht Tarmo Karotam ja Capital Milli juhatuse liige Marko Kull, haldusfirmade esindajana võtab sõna BPT Real Estate ASi tegevjuht Janek Hintsov. Jutuks on haldusfirmade tase Eestis ja teistes Balti riikides, keerulisemad objektid, mis väljakutseks nii omanikule kui korrashoidjale, üürnike ootused ja palju muud.

Saadet toetab Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liit.

Hetkel kuum