14. september 2017 kell 12:30

Äriklassi sülearvutid – kellele ja milleks?

Üle 12 aasta tegutsenud Laptopid.ee avas Eesti suurima sülearvutite esindussalongi!  Foto: Laptopid.ee

Selge on see, et sülearvutil ja sülearvutil on vahe, kuid milles see vahe seisneb ja mille järgi just endale sobiv sülearvuti valida, selgitab Laptopid.ee juhataja Virgo Rikk.

Üle 12 aasta tegutsenud Laptopid.ee avas Eesti suurima sülearvutite esindussalongi!

Mis vahe on kodukasutaja- ja äriklassi sülearvutitel?

Äriklassi sülearvutid on tehtud tunduvalt kvaliteetsemalt. Milles see aga väljendub? Võrreldes kodukasutajale mõeldud sülearvutiga on äriklassi sülearvuti korpus tehtud üldjuhul metallraamistiku peale, mis muudab arvuti tugevamaks ja vastupidavamaks. Uuena on äriklassi sülearvutitel tavaliselt kolm aastat garantiid kodukasutajate omade ühe aasta vastu. Boonustena võib välja tuua veel selle, et äriklassi sülearvutitel on reeglina matt-ekraanid, neid on võimalik panna docking station’isse (sülearvuti pordilaiendi), üldjuhul on äriklassi sülearvutitel ka taustavalgustusega klaviatuur ja paljusid saab soetada sisemise ID-kaardilugejaga. Kui kodukasutaja sülearvutil lõppeb tootetugi aasta-kaks pärast tootmist ära, siis äriklassi omadel toimib see tavaliselt ka 5–10 aastat pärast tootmise lõppu. Nii on näiteks uutel mudelitel tugi vanemate Windowside jaoks veel olemas. Kõige suuremaks plussiks võibki aga pidada just äriklassi sülearvuti vastupidavust ja seda, et äriklassi arvutite veaprotsent on kõigest 1–2%. Hea näide elust enesest on see, et kodukasutaja süle­arvuteid ei müüda järelturul peaaegu üldse kasutatuna, sel lihtsal põhjusel, et peale 2–3 aastat kasutamist ongi need ära kasutatud ja rändavad prügikasti. Samas pakutakse Laptopid.ee-s isegi 7–8 aasta vanustele äriklassi mudelitele vähemalt 1 aasta pikkust garantiid.

Virgo Rikk,Laptopid.eeOleme läbi aastate müünud kümneid tuhandeid sülearvuteid. Tihti tulevad kliendid tagasi, kuna on aastate eest meilt ostu sooritanud ning ainus põhjus uus masin soetada on see, et masina välimus pole enam kaasaegne ja tahaks selle uue ja ilusama välimusega arvuti vastu välja vahetada. Just see ongi äriklassi sülearvutite eelis!

Kes võiksid äriklassi sülearvuti kasuks otsustada?

Äriklassi sülearvutid sobivad loomulikult kõigile, eriti aga neile, kes arvutit kaasa peavad kandma ja vajavad oma töös vastupidavat ja kvaliteetset arvutit. Laptopid.ee klientide hulka kuuluvad nii suured kui ka väikesed ettevõtted, õppurid, kuid muidugi ka eraisikud. Laptopid.ee paar kuud tagasi avatud salong on nii pindalalt kui ka valikult Eesti suurim, ca 200 erineva sülearvutiga, seega peaks igaüks valikust endale midagi sobivat leidma. Salongis koha­peal on olemas kõikide tootjate äriklassi sülearvutite kõige uuemad mudelid, esindatud on eelkõige Dell, HP ja Lenovo, aga loomulikult ka teised tuntud brändid. Laptopid.ee on tegutsenud juba üle 12 aasta, seega võib kindel olla, et abivalmis ja professionaalne meeskond oskab aidata kliendil teha õiget valikut ning vastata kõigile sülearvuteid puudutavatele küsimustele. Lisaks salongile on olemas ka laptopid.ee e-pood, mis on kindlasti mugav lahendus inimestele, kes Tallinnas ei ela. E-poes on valik nii äriklassi kui ka kodukasutaja sülearvuteid, seejuures ka kasutatud sülearvuteid. Kasutatud sülearvutid tulevad hulgiladudest, kes ostavad need omakorda sisse välismaalt, näiteks riigifirmadelt, suurtelt asutustelt, kus sülearvutid on olnud kasutusrendis ja peamiselt dockingstation’is seisnud, seega ka paremini säilinud. Ka hinnaskaala on laptopid.ee sülearvutitel igati mõistlik, pakkudes Eesti parimaid hindu ja pikka garantiid.

Pikaaegne kogemus äriklassi sülearvutitega

Laptopid.ee on tegutsenud üle 12 aasta ning hiljuti avati Eesti suurim sülearvutite esindussalong väga mugavas asukohas aadressil Tartu mnt 83, Tallinn. Lisaks müügile teostatakse ka arvutite remonti, akude, lisade ja varuosade müüki jpm. Eriliseks muudab laptopid.ee veel see, et kliendil on võimalik valida endale ise meelepärane Windows, kas siis näiteks 7 või 10, lisaks on võimalik arvuti konfiguratsiooni muuta – näiteks vahetada SSD-kõvaketas suurema vastu ja lisada soovitud hulk RAM-mälu ootetööna. Loomulikult on olemas ka liisinguvõimalus ja boonusena võimalus saada tasuta asendusarvuti selleks ajaks, kui enda arvuti garantiiremondis on – nii ei jää ükski tähtis tööasi vahepeal seisma, kui arvutiga midagi juhtuma peaks. Kui leiad, et äriklassi sülearvuti võiks olla just sinule sobiv, külasta kodulehte www.laptopid.ee või tule valikuga tutvuma salongi aadressil Tartu mnt 83, Tallinn.

Hetkel kuum