7. august 1997 kell 22:00

Baltika täpsustas käibeprognoosi

Täpsustuse aluseks on poolaasta tulemused, kommenteeris Baltika juhatuse esimees Meelis Milder. «Suurenenud on müük just Eestis ja Venemaal,» täpsustas ta. Varem oli Baltika prognoosinud selle aasta käibeks 210 miljonit ja kasumiks 16 miljonit krooni.

Kasumiprognoosi Baltika Milderi sõnul esialgu ei täpsusta. «Tööstusharu spetsiifika on selline, et pool aastat on veel liiga lühike aeg,» märkis ta. Kasumiplaani täpsustamine tuleb Milderi kinnitusel kõne alla pärast üheksa kuu tulemuste selgumist.

Tuleval kuul avab Baltika Tallinnas taas niinimetatud Nexti kaubamaja, kus peale oma rõivakollektsioonide on ka Christine Collectioni ja Evermeni esinduspood. Baltika oma toodangu kauplusega opereerib AS Baltman, Nexti kaubamärgi müümiseks on praegu loomisel uus operaatorfirma inglastega, ütles Milder.

Nexti kaubamaja lõpetas ajutiselt müügi pärast eelmisel suvel toimunud põlengut ja Inglismaa kvaliteetrõivakollektsiooni müüs Tallinna Kaubamaja. «Kaubamaja müügistiil on veidi erinev esinduskaupluse stiilist,» põhjendas Milder. «Kollektsioon kaob ära teiste kaupade vahele,» selgitas ta.

Hetkel kuum