Gea Velthut-Sokka • 14. oktoober 2004 kell 10:03

Kinnisvaraliidud korraldavad ühise konverentsi

Kinnisvaraliidud korraldavad 12. novembril ühise konverentsi, kus peaesinejad on Venemaa kinnisvaraspetsialistid.

Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu juhatuse esimehe Jüri Kröönströmi sõnul on kolmandat aastat järjest toimuva konverentsi eesmärgiks liita kõiki kinnisvara valdkonnas tegutsejaid ? vahetada teadmisi, informatsiooni ja kogemusi.

?Tänavuse konverentsi teemade rõhuasetus on kinnisvaraturu ja majanduse analüüsidel, et mõista ning ennetada riske ja võimalikku kriisi kinnisvaraturul. Oluline koht konverentsi programmis on ka kinnisvarainvesteeringute teemal,? märkis Kröönström.

Tänavuse konverentsi teema on ?Kuidas olla edukas ning ennetada kriisi kinnisvaraturul??. Teiste seas esineb konverentsil Venemaa ühe vanima ja suurema kinnisvarabüroo MIEL-Kinnisvara nõukogu esimees Grigori Kulikov.

Ka sel aastal valivad kinnisvaraliidud Kinnisvara Guru 2004. Eelmisel aastal said tunnustuse osaliseks asjaõigusseaduse loojad Priidu Pärna, Rein Tiivel, Villu Kõve ja Anre Zeno.

?Kinnisvaraliidud otsustasid hakata väljastama Kinnisvara Guru tiitlit, et tunnustada inimesi või organisatsioone, kes on kõige positiivsemalt mõjutanud kinnisvarasektoris toimuvaid protsesse ja arenguid,? ütles Kröönström.

Konverentsi korraldavad Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvarafirmade Liit ja Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda .

Hetkel kuum