PM: mobiiliturul puhkes hinnasõda

02. detsember 2004, 08:06

Sel sügisel turule tulnud uute mobiilsideoperaatorite konkurentsi tõttu alustasid Tele2 ja Radiolinja kõneminutihindade langetamist.

Tele2 teatas esmaspäeval, et langetab 10 sendi võrra Dynamo ja Seeniorpaketi ning Ultra kõnekaardi kõneminuti hinda. Tele2 käigu järel teatas Radiolinja, et alandab samuti kolme kõnepaketi minutihinda kümne sendi võrra, kirjutab Postimees.

Mobiilifimade jalgealuse tegid tuliseks hiljuti turule tulnud EMT uus hinnapakett Diil ning Zorro kaubamärgi alla tegevust alustanud Bravocom.

Diil ja Zorro aga esialgu hinnalangusega kaasa ei läinud. Diili ärijuht Riho Jürvetson ütles, et Diil ongi tegelikult konkurentide sellise käitumise algatajaks, sest miks muidu just nüüd hinnad alla löödi.

«Meie näitasime hinnasõjas teed,» lisas Jürvetson, kelle arvates on Tele2-l ja Radiolinjal tegelikult veel pikk tee, jõudmaks oma hindadega kuumaksuta Diili tasemele.

EMT ei ole teatanud oma enamlevinud kõnepakettide hindade madaldamisest.

«Kümnesendist hinnalangust just hinnasõjaks nimetada ei saaks,» ütles EMT avalike suhete juht Kaja Pino.

Ta ei soovinud EMT edasisi plaane kommenteerida. «Konkurentsitihedal turul ei ole käike ette ära rääkida lihtsalt võimalik,» nentis Pino.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing