Tiina Lokk vastu tahtmist Uus Sakala toetajate seas

Gea Velthut-Sokka 13. november 2006, 00:00

Pimedate Ööde filmifestivali (PÖFF) korraldaja Tiina Lokk ütles, et pole nõusolekut oma nime kasutamiseks ei Sakala koduleheküljel ega ka muudes kampaaniavormides ASile Uus Sakala andnud. Samuti protesteeris oma nime kasutamise vastu Jazzkaare korraldaja Anne Erm.

"Minu käest ei ole keegi midagi küsinud," ütles Lokk eile õhtul. Loki kinnitusel andis ta allkirja uue Sakala keskuse poolt küll, aga juba selle aasta veebruaris.

"Tollal oli juttu ühe seina lammutamisest. Praegustel tingimustel ei ole ma mingi hinna eest lammutamise poolt," ütles ta.

Eile õhtuks oli ASi Uus Sakala veebikülje andmetel Sakala keskuse lammutamise poolt andnud allkirja 1137 inimest. Lehekülg avati neljapäeval ja esimese ööpäevaga laekus sinna 800 nime. Kultuuritegelastest toetavad lehekülje järgi Sakala keskuse lammutamist näiteks koreograaf Jüri Nael, mänedžer Lauri Laubre, ajakirjanik Marko Reikop ja näitleja Anne Veesaar. Veel eile õhtul oli veebiküljel Loki ja Ermi nimi toetajate nimekirjas alles.

Sakala keskuse lammutamise vastu on 13 organisatsiooni.

Reedel lubas kultuuriminister Raivo Palmaru asuda Sakala allesjäämist toetama ning saata Tallinna linnavalitsusele kirja ettepanekuga peatada Sakala keskuse lammutusluba pooleks aastaks.

ASi Uus Sakala juht Ilmar Kompus teatas seepeale, et mingit kokkulepet sõlmitud ei ole. "Ettevõtte omanikud pole mulle ka andnud volitusi selliste kokkulepete ainuisikuliseks sõlmimiseks," ütles Kompus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing