17. jaanuar 2007 kell 11:48

SAS suurendab lennuliiklust USAsse

Vastuseks suurenenud nõudmisele ja soovides pakkuda reisijatele paindlikemaid lahendusi, tõstab Scandinavian Airlines Systems lennuliiklust Kopenhaageni ja New Yorgi vahel.

Uued lennud hakkavad toimuma neli korda nädalas 20. maist kuni 31. augustini 2007. SAS hakkab klientidele pakkuma õhtust väljumist Newarkist kell 23.25 saabumisega Kopenhaagenisse kell 13.15 ning tagasilendu Kopenhaagenist kell 18.35, mis jõuab Newarki kell 21.05, teatas ettevõte.

„Tänu sellistele lennuaegadele on edaspidi võimalik õhtusöögi ajaks mugavalt New Yorki sõita ning enne seda veel arvestada täispikkuses tööpäevaga . Ning enne tagasipöördumist Skandinaaviasse jõuab veel veeta õhtu väljas New Yorgis“, kommenteeris Scandinavian Airlines International kaubandusjuht Lars Sandahl.

Uues kolmeks klassiks jaotatud lennukis Airbus 340 pakutakse SAS klientidele parimaid lennutingimusi – äriklassi jaoks saab uuendusena olema ka eraldi uinakusalong.

Muutmaks reisimist võimalikult paindlikuks, saavad kliendid kõik SAS kontinentide-vahelistel lendudel valida äriklassi, ekstra-säästuklassi ja tavalise säästuklassi vahel. Ekstra- säästuklassi salong on ülejäänud säästuklassist eraldatud, istmed on laiemad ja reisijatel on jalgade osas enam ruumi. Ekstra-säästuklassi piletite puhul on kiirem ka turvakontroll. Uus kolmeklassiline jaotus annab reisijale vabaduse valida väljuva ja saabuva lennu soovi korral erinevates klassides.

Lisaks USA lendude laiendamisele alustab SAS International alates 25.märtsist 2007 otselende Stockholmist Beijingi.

Hetkel kuum