24. oktoober 2007 kell 8:04

Parex Pank tõstab tähtajalise hoiuse intressi

Alates esmaspäevast, 22. oktoobrist tõstab Parex Pank tähtajalise hoiuse intressi, pakkudes Eesti krooni aastasele tähtajalisele hoiusele intressi 5,5%.

„Üldises tarbimisbuumi tingimustes peaksid kõik mõtlema üha rohkem oma tulevikule – lõpetama kulutamise ning alustama säästmist, sest majandus- ning tarbimiskasv ei saa jätkuda igavesti. Mõistlik ja vastutustundlik on hakata varakult mõtlema ka tuleviku heaolule ning hakata raha säästma ja hoiustama. Parexi hoiuseintress pakub hea võimaluse panna raha lisa teenima,” rääkis Parex Panga Eesti filiaali juhataja asetäitja Sofia Krist.

Tähtajaline hoius on mõeldud vaba raha hoiustamiseks kindlaks tähtajaks. Parex Panga pakkumine kehtib aasta lõpuni nii era- kui ka äriklientidele.

18. oktoobril, jätkates oma laienemist Eestis, avas Parex Panga Eesti filiaal Narvas uue klienditeeninduskeskuse, mis on Tallinna järel teine. 22. oktoobrist kehtivad Narva kontoris klientidele eripakkumised laenudele ja liisingutele. Kontoris töötab viis inimest, kes teenindavad nii era- kui ärikliente.

2008. aastal kavatseb Parex Pank hakata pakkuma MasterCardi tooteid, uuendada oma internetipanga teenust ja jätkata Eestis oma kontorite võrgustiku laiendamist.

Hetkel kuum