AudioHub - hea bass väiksest topsist

Enn Heinsoo 15. november 2007, 00:00

Just nimelt, Logitechi AudioHub ühendub arvuti USB-pessa.

Lisaks töötab AudioHub USB-laienduskeskusena. Seadme tagaküljel on kolm USB-pesa, kuhu võib ühendada näiteks sülearvuti hiire või veebikaamera. Sedasi on võimalik panna sülearvuti taha ühe USB-juhtme lisamisega sisuliselt neli seadet koos kõlaritega.

Esmapilgul näib AudioHub robustne olevat, kuid väljatõmmatavad vasak ja parem kõlar ujuvad oma kinnituste otsas üsna tublisti.

Samuti pole äärmiste kõlarite ees mitte mingit tugevdusresti, mistõttu hooletu liigutusega võib kõlarit vigastada. Seega on kõlarite kaasas tassimine õigupoolest üsna riskantne tegevus. Õnneks ei ole sama lugu aga basskõlariga, mis on plastvõrega ilusti kaitstud.

Iseenesest on AudioHub kerge ning pisike, mistõttu kannaksin seda kaasas küll, kui läheksin näiteks oma sülearvutiga mõneks päevaks maale tööd tegema.

Kõlarite helikvaliteet üllatas mind väga. Eriti just bassi ja tavaliste kõlarite tasakaal ning loomulik kõla.

Sülearvuti sisseehitatud kõlaritega ei ole seda komplekti mõtet võrrelda - AudioHub on palju, palju kordi parema heliga.

Kõige rohkem üllatas siiski bassikõlar, milleta komplekt oleks üsna kasutu. Kuid ka kõrged ja keskmised sagedused on meeldivalt teravad ja loomulikud.

Kui heli väga valjuks keerata, tekkis basskõlarisse siiski resonants.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:10
    Otsi:

    Ava täpsem otsing