ÄP fototoimetus • 22. november 2007 kell 22:00

Turismiuudised

Jõule ja aastavahetust soovivad ameeriklased veeta Mehhikos ja Puerto Ricos.

USA ühe olulisima veebireisibüroo orbitz.com andmetele tuginedes on enim tehtud broneeringuid jõulude tähistamiseks Kariibi mere saareriigis Puerto Ricos, järgnevad Mehhiko kuurort Cancun ja pealinn Mexico City. Esimese Euroopa sihtkohana on neljandal positsioonil London.

Aastavahetuse veetmise TOP 10s on lausa neli sihtkohta Mehhikost, esimene on sealhulgas Cancun. Kui välja arvata London, jäävad kõik muud ameeriklaste eelistatud sihtkohad Kariibi mere piirkonda.

Samu sihtkohti eelistavad ameeriklased ka sellele nädalavahetusele langevate tänupühade tähistamiseks.

Eurolinesi kaubamärgi all tegutsev MootorReisi AS alustab Tallinna-Peterburi marsruudil püsiva odavsõiduliiniga. Väljumised Tallinnast toimuvad iga neljapäeva ja reede hilisõhtul, kohale jõutakse hommikul.

Liin alustas eile ja toimib esmalt 14. detsembrini. Püsivalt avatakse see jaanuaris. Avamisperioodil novembris ja detsembris maksab pilet uuel liinil 180 krooni suund, lisanduvad soodustused.

Odavliinil opereerivad suure kohtade arvuga vanemad bussid ja toode on suunatud klientidele, kelle jaoks hind on ostuotsuse tegemisel kõige olulisemaks faktoriks.

Eurolines pakub iga päev Tallinnast Peterburi seitse väljumist päevas.

Autor: ÄP

Hetkel kuum