Aas: Reformierakond üritab kampaaniaga tähelepanu kõrvale juhtida

Hille Tressum 14. aprill 2008, 16:23

Tallinna linnapea ülesannetes olev
abilinnapea Taavi Aas ütles Tallinnas opositsioonis oleva Reformierakonna
massilise Tallinna linnavõimu vastase kampaania kommentaariks, et sellega
tahetakse eelkõige tähelepanu kõrvale juhtida riigi ees seisvatest
majandusprobleemidest, teatas Raepress.

"Kinnitan kõigile linlastele, et Tallinna juhtimine on kontrolli all ja toimub kõigi linlaste huve silmas pidades. Linna majandamine on plaanipärane ning juhindub linnavolikogu kinnitatud käesoleva aasta eelarvest ning eelarvestrateegiast aastani 2011," sõnas Aas.

Aasa sõnul täitis Reformierakonna alustala - üleskutse "õhukesele riigile" - oma eesmärki vaid niikaua, kuni majanduskasvu tingimustes laekus riigieelarvesse raha aina rohkem.

"Tänaseks on olukord muutunud niivõrd, et löögi alla on sattunud ka riiklikud peretoetused. Tallinnas seevastu suurenevad toetused abivajajaile, sest meie maksu- ja eelarvepoliitika on olnud ettenägelikum ja konservatiivsem. Tänasel päeval, kui riik peab Reformierakonna lühinägeliku juhtimise tulemusel oma kulusid suures osas kokku tõmbama, peaks juhtiv erakond eeskätt ka ise näitama head eeskuju, mitte pritsima suuri summasid laiaulatuslikule reklaamikampaaniale," sõnas Aas.

"Saame aru, et ka ajalehtede reklaamitulud on märgatavalt vähenema hakanud ning Reformierakond püüab sellega oma headele meediapartneritele abikäe ulatada," nentis Aas.

Mitmesse tänasesse lehte oli Reformierakond ostud reklaampinna, kus oli kirjas: "Kas sul on oma kodu? Selge! Trahv Keskerakonnalt! Just nii suhtub sinu kodusse keskerakondlik linnavalitsus, karistades kõiki koduomanikke Tallinnas 2,5kordse maamaksu tõusuga."

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. July 2008, 17:17
Otsi:

Ava täpsem otsing