SBM Pank muutus Marfin Pangaks

14. mai 2008, 16:53

ASi SBM Pank uus ärinimi on
alates tänasest Marfin Pank Eesti AS, mis tähendab panga jaoks senisest
suuremat integreerumist selle suuromaniku Marfin Popular Banki
struktuuridesse.

Marfin Pank Eesti AS hakkab kasutama kaubamärki Marfin Pank, see on Marfin Popular Bank Grupi ülemaailmne kaubamärk, mida kasutatakse kõigil rahvusvahelistel turgudel.

Panga juhatuse esimees Riho Rasmann ütles, et nimevahetus on loogiliseks jätkuks Marfin Popular Bank Grupi strateegiale juurutada ühtne korporatiivne identiteet ja tõsta Marfin Bank kaubamärgi tuntust rahvusvahelistel turgudel. Panga praeguste ja tulevaste klientide jaoks tähendab suurem integreerumine emapangaga laienevat toodete ja teenuste pakkumist nii Eestis kui ka otse emapangast.

Seoses nimevahetusega muutub ka internetis panga senine domeenimi sbmbank.ee, asendudes uue domeeninimega marfinbank.ee. Seega on panga uueks kodulehe aadressiks www.marfinbank.ee ning e-kirjade aadresside laiendiks @marfinbank.ee. Vana domeeninimi on paralleelselt kasutuses 1. maini 2009.

Marfin Pank Eesti AS kuulub Küprosel registreeritud Marfin Popular Bank pangandusgruppi, mis tegutseb 14 riigis – Küprosel, Kreekas, Suurbritannias, Rumeenias, Serbias, Ukrainas, Venemaal, Maltal, Eestis, Austraalias, Guernsey’l, USAs, Lõuna-Aafrika Vabariigis ja Kanadas.

Grupis töötab üle 8000 inimese. Eelmisel aastal oli Marfin Popular Bank grupi netokasum 563,4 miljonit eurot ning varade maht 30,3 miljardit eurot. Marfin Popular Bank omab Standard Poor’s krediidireitingut BBB+

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. June 2008, 17:51
Otsi:

Ava täpsem otsing